Профнастил

 

Сьогодні профнастил вважається одним з популярних будівельних матеріалів. Сфера застосування виробу неймовірно обширна. Так, профнастил активно застосовується при створенні якісної покрівлі, використовується в методиці швидкомонтованих будівництва в якості стінового матеріалу. Також профнастил, активно застосовується в якості основного матеріалу для створення якісного, міцного, витривалого і надійного паркану.

Особливості матеріалу

В принципі, профнастил являє собою оцинкований лист високоякісної сталі, які має певні профілі. Зверху на профнастил наноситься додаткове полімерне покриття, яке дозволяє зробити матеріал більш міцним, витривалим, якісним і надійним. Також потрібно сказати про те, що в якості полімерного покриття використовуються різні сполуки, що і дозволяє знайти найоптимальніші рішення облаштування саме для вашого конкретного випадку.

При виготовленні профнастилу використовують високоякісні сплави сталі. Сталь зверху покривається спеціалізованим антикорозійним покриттям, після чого, покривається полімерами. Таким чином, створюється надійний і міцний шар захисту, які запобігає псуванню матеріалу. Саме з цієї причини профнастил зможе прослужити вам неймовірно значну кількість часу. На внутрішню поверхню сталевого листа наноситься високоякісний і надійний захисний лак.

Властивості і переваги матеріалу

Потрібно зауважити, що профнастил спочатку має неймовірно шикарний асортимент достоїнств і унікальних властивостей. По-перше, потрібно зауважити, що саме даний матеріал має неймовірно шикарну область застосування. Також потрібно відмітити легкість конструкції, що дозволяє швидко і просто здійснювати монтаж у разі потреби. Потрібно також сказати про те, що практично будь-яка людина зможе самостійно здійснити монтаж даного матеріалу.

Хотілося б сказати про те, що сам по собі матеріал володіє унікальними параметрами довговічності, тому, багато найвибагливіші і вимогливі клієнти зараз досить уважно ставляться до можливості придбання профнастилу, в якості основного матеріалу для покриття покрівлі.

Якщо ви прагнете знизити витрати на будівництво або ж ремонт, і в теж час прагнете отримати ідеальні поєднання краси, гармонії, якості, простоти монтажу і довговічності, то даний матеріал просто створений саме для вас.


Фирма ООО  «ИВБУД Сервис» является официальным диллером компаний:

дизайн студия в Москве

Отечественные призводители

У цій категорії немає статей. Якщо дочірні категорії показуються на цій сторінці, то вони можуть містити статті.

Дочірні категорії

 • Ruukki


  Головна - Опис - Асортимент - Фото


  Rannila Steel OY - фінська компанія, яка в 60-х роках минулого століття першою почала випускати металочерепицю, і до цих пір залишається визнаним лідером галузі. Ця компанія розробила максимально повну комплектацію покрівлі з металочерепиці, тому клієнти отримують всі необхідні елементи для надійної і безпечної покрівлі.
  «Рууккі Україна» почала свою діяльність в 1997 році як дочірня структура фінської компанії Rannila Steel і до 2005 року компанія називалася «Ранніла Київ» і її діяльність була пов'язана з брендом Rannila . За цей довгий період свого існування компанія по праву зайняла лідируючі позиції серед виробників сучасних сталевих будівельних конструкцій. Компанія пропонує такі матеріали як: профільовані настили, навісні фасадні системи, будівлі комплексного постачання, металочерепиця різних типів, водозливні системи і аксесуари . У найбільших містах України працюють департаменти «Рууккі Україна» у яких діють єдині ціни і представлений повний асортимент матеріалів компанії.
  У вересні 2005 року компанії Rannila, Rautaruukki і Gasell об'єдналися в одну під назвою Ruukki.
  Як первинний матеріал для профільних листів «Рууккі» використовує сталь лише власного виробництва (Rautaruukki Oyj). З великою кількістю покриттів листового металу, що випускається заводами Rautaruukki, завжди можна знайти найкраще рішення для облицювання як внутрішніх, так і зовнішніх поверхонь згідно кліматичним умовам території, де буде розміщено будівництво. При виборі покриття наші фахівці запропонують необхідну допомогу.
  Всі матеріали під маркою Rannila сертифіковані виробником та  в Україні за системою УКРСЕПРО. Компанія «Рууккі Україна» видає клієнтам гарантію на покриття від 10 до 15 років, а на крізну корозію - 50 років.


  Головна - Опис - Асортимент - Фото

 • Blachy Pruszynski


  Головна - Опис - Асортимент - Фото


  Фірму Blachy Pruszynski було створено в 1985 році, з початку своєї діяльності вона займалася виробництвом аксесуарів з металу. На переломі восьмидесятих і дев'яностих років настав динамічний розвиток компанії і остаточний вибір профілю діяльності фірми як виробника крівлі і фасадів. З початку діяльності Правління робило рішучий упор на постійну модернізацію виробничої бази, а також на підвищення кваліфікації персоналу. Цим же правилом ми керуємось при виборі наших постачальників. Ми купуємо вихідний матеріал лише у відомих виробників, таких як ThyssenKrupp, Myriad, Ruukki або Металургійний Завод ім. Тадеуша Сендзіміра. Такий підхід гарантує, що якість і експлуатаційні параметри фінального продукту у формі металочерепиці або профнастила відповідатимуть найвищим вимогам, а його міцність забезпечить довготривалу експлуатацію у замовника.
  Наслідком таких передумов є систематичне зростання об'ємів продукції і розширення круга споживачів. Фірма Blachy Pruszynski розвивається безперервно розширюючи мережу дилерів, а також інвестуючи у філії, які вже знаходяться в Лодзі, Вроцлаві, Познане, Любліне, Щеціні, Кельцах, Белостоке, Кракові і Гданьську. З 2000 року в структурі фірми з'явилися два інші господарські суб'єкти - фірми Metkol Pruszynski і Punto Pruszynski.
  Перша з них займається продажем кольорових металів, таких як мідь, цинк-титан і алюміній. Фірма Punto Pruszynski займається виробництвом високоякісних алюмінієвих і сталевих панелей, каркасних конструкцій з оцинкованого сталевого аркуша і алюмінієвих перфорованих куточків для гіпсокартонних конструкцій. Вся Група Pruszynski є одним з основних постачальників найбільшій мережі оптових складів Групи PSB.
  Позиція фірми Blachy Pruszynski постійно зміцнюється, що добре видно в рейтингах підприємств публікованих в Щоденнику Жечпосполіту або тижневику Політика, які класифікують цю фірму серед перших п'ятисот фірм в Польщі.
  Також фінансовий щоденник Пульс Бізнесу позитивно оцінив діяльність Blachy Pruszynski визнавши другий раз титул Газель Бізнесу за динаміку розвитку підприємства, достовірність і масштаб початих інвестицій.
  У 2003 році металлочерепица Шафір була відмічена Заохочувальною Емблемою Teraz Polska XIII випуску, а в 2005 році металочерепиця Крон отримала Золоту Медаль Міжнародного Познаньськой Ярмарку BUDMA 2005. З квітня 2005 року у фірмі Blachy Pruszynski функціонує система управління якістю ISO 9001.


  Головна - Опис - Асортимент - Фото

 • Арсенал


  Головна - Опис - Асортимент - Фото


  Завод покрівельних матеріалів «Арсенал-Центр» є лідером по виробництву металочерепиці і профнастила (металопрофілю) в Україні. На сьогоднішній день в містах: Київ, Одеса, Харків, Донецьк, Запоріжжя, Хмельницький, Нова Каховка, Сімферополь, Васильків (Київська область) налагоджено виробництво металочерепиці і профнастилу «Арсенал», а також профілів для гіпсокартону, що несуть  Z-, U-, C-профілі. Філії «Арсенал-Центру» працюють у всіх обласних центрах України.
  Металочерепиця і профнастил «Арсенал» виробляються з високоякісної оцинкованої сталі з полімерним покриттям, що поставляється з провідних металургійних заводів, Європи, Південної Кореї, Індії, Китаю, Росії.
  Вся продукція «Арсенал-Центру» виробляється на італійському устаткуванні, яке дозволяє випускати покрівельні і фасадні матеріали європейської якості.
  Для виробництва металопрофілю з лакофарбним покриттям використовується сировина, яка поставляється із Словаччини, Південної Кореї, Німеччини, Англії, Росії. Для профілізації оцинкованого профнастилу купується оцинкована сталь завтовшки від 0,50 мм до 1 мм. У виробництві використовується аркуш з покриттям цинком не менше 275 г/кв.м. (25 мікрон), що гарантує прекрасну стійкість проти корозії і тривалий термін служби виробів (під впливом довкілля з поверхні виробів змивається 1 мікрон цинку в рік). Окрім оцинкованого металопрофілю товщиною 0,5 мм, компанія «Арсенал-Центр» випускає профнастил з оцинкованої сталі завтовшки 0,5-0,7 мм з полімерним покриттям «полиестер» і «матовий полиестер».
  Вся сировина сертифікована відповідно до українських і міжнародних стандартів якості. Тому, кінцевий продукт повністю відповідає європейським вимогам за якістю.
  3% всій продукції «Арсенал-Центр» експортує за кордон – це говорить про високу якість матеріалу і довіру з боку іноземних партнерів.


  Головна - Опис - Асортимент - Фото

 • ZART MET


  Головна - Опис - Асортимент - Фото  Флагманом східноєвропейського виробництва профільованого настилу, є польська компанія ZARMET. Історія якої являє більше тридцяти років продуктивної діяльності. Продукція вироблена фірмою ZARMET вирізняється високою якістю, низьким рівнем експлуатаційних витрат, легкістю при  транспортуванні.  Головна - Опис - Асортимент - Фото


 • 1