Полезное

Ідеальний ремонт - це ремонт під ключ


Купуючи апартаменти в новобудові, отримуючи нерухомість у спадок або купуючи квартиру на вторинному ринку житла, новоспечені власники квадратних метрів починають усвідомлювати, що тепер їм належить глобального заходу під назвою ремонт. Найекономніші можуть робити ремонт у придбаному житлі роками, освоюючи непрості технології заливки підлог бетоном, циклювання паркету і монтажу гіпсокартонних плит. У свою чергу раціональні власники житлоплощі, володіють вільними коштами, як правило, замовляють ремонт під ключ ціна якого, зрозуміло, влетить у копієчку, зате в даному випадку економія сил, часу і нервів на обличчя.

Детальніше: Ідеальний ремонт - це ремонт під ключ

Двері в приватний будинок - не проблема


Як ви уявляєте собі будинок? З чого він складається? Якщо попросити дитину намалювати будиночок, то він намалює стіни будинку, дах, вікна та двері. Без вхідних дверей будинок не може існувати.

Детальніше: Двері в приватний будинок - не проблема

Конструкція навісного вентильованого фасаду

Пристрій вентильованого фасаду припускає три складові: облицювання, систему кріплення (підконструкцію), утеплювач.

Детальніше: Конструкція навісного вентильованого фасаду

Системи фасадного утеплення: торжество денного світла і комфорту


Складні кліматичні умови змушують шукати оптимальні рішення для ремонту старих і будівництва нових будівель. Системи фасадного утеплення забезпечать довгоочікувану прохолоду влітку і комфорт навіть самою суворою зимою. Монтаж таких конструкцій дозволяє економити грошові кошти протягом довгих років. Крім того, вони абсолютно не змінюють стильний вигляд будинку, що є дуже важливим для найважливіших міських об'єктів.

Детальніше: Системи фасадного утеплення: торжество денного світла і комфорту

Як обладнати майстерню в гаражі

Для будь-якого автовласника, який любить і доглядає за своїм автомобілем гараж це не просто місце, де можна залишити машину для захисту від негоди або крадіжки. Рано чи пізно будь-якому авто потрібно потокове техобслуговування, а потім і невеликий ремонт.

Детальніше: Як обладнати майстерню в гаражі

  • 1