Краща покрівля для дому

На сьогоднішній день люди намагаються купити покрівельні матеріали за нижчою ціною, але це не зовсім правильно, тому що при цьому зменшується термін експлуатації і зовнішній вигляд. При будівництві житла необхідно вивчити всі будівельні матеріали для виконуваних робіт і вибрати найбільш оптимальні. Фахівці компанії «Івбуд Сервіс» допоможуть вибрати відповідний матеріал для споруди покрівлі, а також облицювання фасаду.

Найбільш часто в наш час використовується ондулін або євро шифер. Це найбільш дешевий і легкий при монтажі матеріал. Але при монтажі є деякі нюанси такі, як кріплення. При кріпленні цвяхами виникають отвори, в які потрапляє волога. Купуючи даний матеріал необхідно звернути увагу на його різновиди. Вони можуть відрізнятися вмістом добавок для різного виду клімату.

Бітумна черепиця - це ще один з найпоширеніших видом покрівельного покриття. При її монтажі потрібно використовувати деревоволокнистих плит. Вона буває різної щільності. При її установці необхідно правильно підібрати саморізи, щоб уникнути попадання вологи на ОСБ плиту, також варто приділити увагу стиках плит. Замість ОСБ плити також можна застосовувати шпунтірованую дошку або вологостійку фанеру, але і в цьому випадку потрібно приділити увагу кріпленню.

Глиняна або піщано-цементна черепиця також широко застосовується при будівництві. Але варто відзначити її високу ціну. При покупці цієї черепиці потрібно враховувати, що кріплення не повинен бути жорстким для поліпшення вентиляції. Ще слід не забути про підпокрівельної плівці. Високотехнологічна черепиця повинна бути покритою глазур'ю.

Дахи з фальцевой оцинкованої і не оцинкованої сталі мають дуже багато недоліків. Тут необхідно застосування герметика і подвійних фальців. Кількість отворів має бути мінімальним, інакше виникнуть місця, покриті іржею. Низька кваліфікація покрівельника може призвести до появи подряпин, які дуже складно усунути, так як фарба не захистить цинк від вологи. З різновидів цього матеріалу можна виділити такий тип, як алюмоцинк і цинк-титан, але їх якість високо. Такі матеріали трохи дорожче, ніж звичайна оцинкована сталь.

Наступний варіант покрівлі - мідне покриття, але в нього ті ж недоліки, що і у попереднього матеріалу. Однак з ними можна боротися, використовуючи підпокрівельні плівки і підкладки, це поліпшити шумо- і гідроізоляцію.

Передбачивши аналіз можна сказати, що зайва економія на будматеріалах і майстрах призведе до проблем в ході експлуатації покрівлі. Всім відомо, що протекшім дах - серйозна проблема.

  • 1