Переваги та особливості сходів з натурального каменю

 

Сходи - це досить важливий елемент інтер'єру багатьох будинків, розташованих у приватних секторах. Кожен день сходинки піддаються великим навантаженням, тому дуже важливо, щоб вони були міцними та стійкими. Не варто забувати при цьому і про естетичні якості, адже все, що є в будинку, навіть найменша дрібниця, повинна радувати очі господарів. Сьогодні перевагу в більшості випадків віддають сходам з мармуру і граніту, через те, що вони мають високу міцність і довговічність. Саме про них ми й поговоримо у нашій статті. 

 

Рекомендації щодо вибору матеріалу

Насправді багато хто при виборі сходів з натурального каменю спирається на власні переваги, проте кілька порад залежно від ситуації все ж таки існує.

Так, наприклад, замовляти сходи з мармуру для сходів рекомендують, якщо справа стосується інтер'єру. Камінь має порівняно невелику вагу, а також явно краще виглядає саме всередині будинку, а не зовні. Таким чином процес монтажу пройде легше, а сходи з мармуру не чинитимуть великого тиску на навколишні елементи. Крім того, існує облицювання сходів мармуром. Граніт, своєю чергою, важчий за мармур, тому з його допомогою рекомендують роботи сходи при вході в будинок. Напевно, всім відомо, що поза приміщенням найчастіше використовується саме граніт.

Але, як згадувалося раніше, остаточне рішення залишається за вами. За бажанням можна робити навпаки, але краще перед цим проконсультуватися зі спеціалістами.

Переваги сходів з натурального каменю 

Сходи з каменю мають безліч переваг, завдяки яким користуються високим попитом на ринку:

  1. Тривалий термін служби.
  2. Висока міцність. Варто зазначити, що у граніту вона вдвічі вища, ніж у мармуру.
  3. При дотриманні всіх правил експлуатації ступеня здатні прослужити більше ста років.
  4. Натуральне каміння екологічно чисте і не шкодить людському організму.
  5. Привабливий і розкішний вигляд. Також на ринку представлено безліч кольорів.
  6. Не вимагають спеціального догляду за собою.
  7. Матеріал активно відштовхує воду і не вбирає її, завдяки чому не деформується, на відміну багатьох інших.

Мабуть, не буде перебільшенням, якщо скажемо, що сходи з каменю – це перевірений і надійний спосіб вирішити питання про пересування між поверхами. Естетичні якості, а також функціональність та надійність говорять самі за себе. Єдиний, але несуттєвий мінус – це висока вартість, але в даному випадку вона цілком виправдана.

  • 1