Клеї Henkel Loctite: різновиди та особливості

 

З'єднання частин предметів або матеріалів за допомогою клею доступне кожній людині, процес проходить швидко та надійно.

 

 

Випускаються побутові та промислові субстанції, при використанні потрібно враховувати їх призначення та правила застосування. Щоб отримати міцне та довговічне сполучення, варто застосовувати клеї Loctite.

Переваги

Ця лінійка є частиною продукції всесвітньо відомої німецької компанії Henkel Group і належить до субстанцій промислового призначення. Іншими словами, клей Локтайт призначений для міцного з'єднання різних деталей за умов екстремального використання. Температура та її перепади, фізична дія, агресивні рідини не здатні зруйнувати стики або вплинути на параметри швів.

Використання клеючих субстанцій не вимагає значних витрат, підготовчі роботи полягають у зачистці стиків та знежиренні поверхні. Упаковка продукції виробляється в герметичні контейнери, вони пристосовані для розміщення складів на поверхні різних предметів та матеріалів, забезпечені можливістю дозування клею.

Існує безліч різноманітних типів клею, призначених для певних цілей.

Види та застосування

Серед основних варіантів складів виділяють:

  1. Клей призначений для фіксації низької міцності різьбових з'єднань. Це можуть бути інструментальні болти, регулювальні гвинти. Самі стики можуть бути розбірними та нерозбірними. Маркування таких складів починається з цифри "2", наприклад, 243, 248, 268.
  2. Склади, що використовуються для фіксації та герметизації різьбових, трубних та фланцевих з'єднань. Застосовуються для пластмасових та металевих деталей, у системах охолодження, гарячого та холодного водопостачання, повітряних, гідравлічних, масляних з'єднань. Також застосовується для закріплення ущільнювачів або заміни пробкових та паперових вирубаних прокладок. Має у маркуванні початкову цифру «5», наприклад 510, 518, 574, 5203, 5699.
  3. Для закріплення циліндричних деталей на валах, або сполучення з посадковим вузлом, закріплення елементів, що працюють при підвищених температурах, де потрібно створити зазор або натяг, застосовується клей з цифрою «6» на початку індексу типу 603, 638, 641.
  4. Для склеювання невеликих деталей використовуються склади промарковані "4" - 401, 406 та інші. Може скріплювати гуму, пластик та інші матеріали.

При нанесенні клею, обов'язково дотримуватися рекомендацій виробника щодо підготовки поверхні, методів нанесення та витримування деталей до схоплювання.

  • 1