Як вибрати надійний магазин будівельних матеріалів?

Той, хто пов'язаний із будівельною сферою, не з чуток знає, наскільки важливо знайти надійного постачальника будівельних матеріалів. Найчастіше не вдається вийти на прямих виробників з різних причин, починаючи від віддаленості підприємства і закінчуючи відсутністю роздрібної торгівлі.

 

 

Найкращим рішенням буде знайти хороший інтернет-магазин будматеріалів, де вся представлена ​​на сайті продукція буде доступна в режимі реального часу.

На що звертати увагу під час вибору магазину?

Сьогодні на ринку будівельних матеріалів можна знайти велику кількість гіпермаркетів та інтернет-магазинів, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею. Як правило, відрізняються вони один від одного ціною та асортиментом продукції. Деякі вважають за краще все купувати у вузькопрофільних магазинах, що спеціалізуються на реалізації лише одного виду продукції. Головне звертати увагу на такі моменти:

  1. Наявність товару складі. З цією проблемою стикаються багато хто, тому що на всіх майданчиках працюють сумлінні та оперативні менеджери. Коли настає час забирати замовлення, може виявитися, що потрібного товару немає на складі і чекати потрібно буде кілька днів (у кращому разі).
  2. Фіксована ціна. Будівельна сфера славиться своїми плаваючими цінами на продукції, які залежать від багатьох факторів, починаючи від курсу валюти і закінчуючи часом року.
  3. Якість продукції. Тут усе зрозуміло. Перевагу слід віддавати майданчикам, які співпрацюють зі знаменитими будівельними брендами безпосередньо.
  4. Асортименти. Це ще один важливий момент, якому слід приділяти особливу увагу. Особливо це стосується тих, хто планує велике будівництво. Ідеально знайти місце, де можна буде одразу закупити 70-80% усіх необхідних за кошторисом будівельних матеріалів.
  5. Знижка. Випливає із попереднього пункту. Потрібно шукати місце, де за великого замовлення можна отримати хорошу знижку на весь чек.
  6. Умови доставки. Ідеально, якщо вдасться знайти місце, де є своя техніка, за допомогою якої на будівельний майданчик можуть бути доставлені всі необхідні матеріали.

Особливу увагу слід приділити репутації магазину – від якості продукції, що реалізується, до дотримання термінів доставки.

  • 1