Переваги монолітного полікарбонату

Монолітний полікарбонат — це сучасний матеріал, який завдяки своїм унікальним перевагам у структурі (легкій вазі, простоті обробки та підвищеній міцності) все частіше замінює звичне скло.

 

 

Полікарбонат – це термопластичний полімер, утворений конденсацією ацетону та фенолу. У цьому процесі реагенти перетворюються на частинки. Гранули екструдуються з утворенням щільного прозорого матеріалу, схожого на товсте скло.

Технічні характеристики монолітного полікарбонату

Головний конкурент монолітного полікарбонату на ринку – оргскло. Це ще один полімерний матеріал, який за своїми характеристиками перевершує звичайне скло. Тому зазвичай перед покупкою вибирають між цими двома матеріалами. Чим відрізняється монолитный поликарбонат від оргскла?

Монолітний полікарбонат легший і може працювати при температурі від -55°C до +120°C (для оргскла – від -45°C до +90°C). Навіть за високих температур оргскло почне плавитися і може спалахнути, тоді як полікарбонат пожежобезпечний.

Монолітний полікарбонат добре витримує механічні дії, тому його використовують як антивандальний матеріал. Його складно подряпати чи пошкодити, але якщо сила буде достатньо сильною, щоб зламати його, полікарбонат розлетиться на нерозрізані частинки з тупими краями. Взимку він не боїться граду та товстих снігових шапок.

Матеріал може мати різну товщину – від 2 до 10 мм. Найчастіше продається у форматі паперу 3050×2050. Але можна знайти інші варіанти.

Застосування монолітного полікарбонату

Твердий полікарбонат – універсальний матеріал, незамінний у багатьох сферах. Застосовується у будівництві, рекламі, ремонті та ремонті будівель, виробництві меблів, харчової, хімічної та фармацевтичної промисловості.

Монолітний полікарбонат застосовують для:

  • Будівництво теплиць, оранжерів та зимових садів;
  • Створення скляних вікон та мансардних вікон у вертикальній частині будівлі;
  • Встановити перегородки в офісних та адміністративних будинках;
  • створення зовнішньої реклами;
  • Встановіть навіси та парасольки на станціях громадського транспорту.
  • Полікарбонат особливої ​​форми використовується у конструкції покрівлі тимчасових будівель.
  • 1