Плюси теплої підлоги

 

В даний час все більшою популярністю користується система опалення, яка являє собою нагрівальні елементи, що розташовуються під покриттям підлоги.

 

 

Так звані теплі підлоги нагрівають її й підлога на дотик буде теплою. При цьому кімнатна температура також підвищується, але все тепле повітря не накопичується біля стелі, а при теплому повітрі внизу, він рівномірно розподіляється по всій кубатурі приміщення. Теплі підлоги бувають двох видів: водяні та електричні. Але варто враховувати, що електричні теплі підлоги є сучаснішими й придбати їх можна в інтернет-магазині https://skladpolov.com.ua/ за привабливою вартістю.

Теплоносієм водяної підлоги стає гаряча вода, що циркулює по трубах, що розташовуються під підлогою. Електричні тепла підлога працює за рахунок електричної енергії. Монтаж першого можливий на етапі будівництва будівлі, оскільки має складну конструкцію. Але якщо будинок вже зведений, або встановлення теплої підлоги потрібно в квартирі, то процес монтажу електричної теплої підлоги стане менш затратним.

Система «тепла підлога» завойовує дедалі більше шанувальників. Проникаючи в сучасне життя, вона показує все більше переваг, які вона здатна надати споживачам. Теплі підлоги дозволяють отримувати комфортну температуру поверхні, що нагрівається і повністю контролювати температуру приміщення. Система не має зон перегріву чи недогріву.

Тепло в будинках із системою опалення теплі підлоги повітря прогрівається не за допомогою його циркулювання, тобто конвекції, а за допомогою теплового випромінювання. Конвекція займає трохи більше десяти відсотків теплового випромінювання. Енергоефективність даної системи опалення підтверджується багатьма розрахунками. Автоматичне зниження температури на два градуси відбувається через рівномірне розподілення тепла і не відчувається людиною, але відразу призводить до зниження електроенергії до двадцяти відсотків. При розрахунку витрат на спортивний об'єкт із високими стелями зниження електроенергії на опалення може становити до сорока відсотків. З урахуванням тривалості опалювального сезону фінансова складова такої економії є досить суттєвою.

  • 1