Вибираємо клінкерну цеглу

 

У 21-му столітті у будівництві можна успішно використовувати різноманітні види цегли, тому бажано орієнтуватися на встановлені норми та характеристики продукції, що випускається. Наприклад, клінкер вважається одним із найкращих будівельних матеріалів, тому його найчастіше вибирають для подальшого застосування у період зведення житлових будинків. 

 

 

Особливості клінкерної цегли

Клінкер потрібно створювати по-особливому. Передбачається обов'язкове випалювання використовуваної глини. Виробнича технологія є продуманою. Насамперед, вибирають тугоплавкі глини, які мають певні інтервали спікання. Глину обов'язково обпалюють за дуже високих температур, показники яких становлять 1200-1300 градусів за Цельсієм. Потрібно розуміти, що саме така температура випалу призводить до того, що в цеглі не залишаються включення та пори, а це позитивно впливає на експлуатацію будівельного матеріалу.

Переваги клінкерної цегли

Плануючи використовувати цей вид цегли на сайті klinker-stone.com.ua, важливо орієнтуватися на такі плюси:

  1. Високий показник міцності. Клінкерна цегла відрізняється міцністю на стиск, вигин та стирання. Не дивно, що навіть створені стіни можуть довго залишатися в первозданному вигляді.
  2. Низьке водопоглинання. Зазвичай, якщо волога потрапляє до будівельного матеріалу, вона негативно впливає на його характеристики. Якщо волога замерзне, вона розшириться і відбуватиметься руйнація цеглини зсередини. Якщо вологи буде проникати в матеріал дуже мало, то цегла обов'язково порадує надійністю і довговічністю. Показник водопоглинання у клінкеру становить лише 3-6%.
  3. Морозостійкість. Клінкер може витримати принаймні 200 циклів. В результаті цикли заморожування – розморожування будуть абсолютно безпечними.
  4. Зносостійкість. Клінкер може проявити підвищену стійкість перед солями, лугами, кислотами та ультрафіолетовими променями. Це, звичайно, сприяє тому, щоб матеріал вдавалося успішно використовувати у будівництві.
  5. Різноманітність колірного виконання та текстур. Вибираючи клінкерну цеглу, бажано враховувати особливості її дизайнерського виконання. Від цього залежить, як виглядатиме готова цегляна стіна.
  6. Відповідність екологічним нормам. Клінкер складається саме з обпаленої глини, тому абсолютно нешкідливим. Для того щоб вдавалося отримати певний колір, виробники перемішують кілька сортів глини.

Таким чином, вибираючи клінкерну цеглу можна бути впевненими в тому, що вона ідеально підійде для будівництва.

  • 1