Як вибрати біржу для торгівлі криптовалютою: поради новачкам

 

Біржа криптовалют - це торговий майданчик, де користувачі можуть придбати цифрові монети за фіат або обміняти їх на інші гроші. На кожній із бірж криптовалют є свої особливості, які роблять її унікальною. Тому перед тим, як торгувати на біржі, необхідно розібратися з особливостями кожного майданчика.

 

 

На що звернути увагу при виборі криптовалютної біржі?

Є кілька важливих критеріїв, які необхідно враховувати при виборі криптобіржі:

 1. Безпека. Насамперед, подивіться, наскільки ви захищені від злому. Якщо ви маєте побоювання, варто пошукати іншу криптобіржу. Якщо ви хочете уникнути злому або крадіжки засобів, то зверніть увагу на те, як працює система безпеки криптобіржі, особливо якщо ви користуєтеся їй протягом тривалого часу.
 2. Конфіденційність. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані були доступні для третіх осіб, не використовуйте криптобіржу, яка не забезпечує конфіденційності.
 3. Надійність. Якщо ви плануєте вивести гроші з біржі, переконайтеся, що це можна зробити без проблем. Інакше ви можете втратити свої гроші.
 4. Швидкість. Якщо ви шукаєте біржу, яка може швидко обробляти транзакції, краще зупинитися на тій, яка використовує різні протоколи і протоколи передачі даних і саме там купить биткоин.
 5. Розмір комісії. Якщо біржа пропонує низькі комісії, це може говорити, що вона має проблеми з ліквідністю.

Особливості та переваги криптобірж

Криптобіржі – це цифрові майданчики, які надають доступ до обміну криптовалют. Вони беруть він всі ризики, пов'язані з торгівлею криптовалютами.

У криптоторгівлі можна виділити три типи бірж:

 • біржі, що базуються в межах однієї країни;
 • біржі, що працюють поза межами цієї країни, а також біржі, що торгують на декількох біржах через одну.

Основними перевагами криптобіржі можна назвати:

 • можливість торгувати із мінімальними комісіями;
 • низькі транзакційні витрати;
 • миттєва обробка угод;
 • висока швидкість проведення транзакцій.

Головною особливістю криптобіржі є відсутність посередників, а це, в свою чергу, дозволяє скоротити комісії та час проведення торгових операцій.

 • 1