Переваги та особливості тротуарної плитки

 

В даний час дуже часто багато людей вибирають тротуарну плитку. Саме вона має численні переваги. Це найпоширеніше садове покриття сучасності. Створюється вона із бетонної суміші, різних полімерів, що надають їй додаткову міцність, а також барвників.

 

 

Даний вид покриття вважається екологічним і практичним, а також має прекрасні естетичні властивості.

Нею оформляють сквери та паркові доріжки, під'їзні дороги до організацій, площі та невеликі майданчики. Не менш часто тротуарная плитка патерн використовується у приватному будівництві, коли потрібно замостити доріжки на дачі або заміському будинку. Багато власників настільки звикли до привабливої ​​та сучасної плитки на доріжках, що нізащо не проміняють її на більш сучасний чи дорожчий матеріал.

До переваг тротуарної плитки можна віднести:

  1. Різноманітність кольорів та форм плиток. Найширший асортимент пропонує простір для дизайнерів і тих власників, які мріють зробити свою прибудинкову територію унікальною і незабутньою.
  2. Можливість швидкого та простого ремонту. З появою будь-якого дефекту одну або кілька тротуарних плиток можна легко замінити новими елементами.
  3. Екологічність. Тротуарна плитка - відмінна і безпечна альтернатива асфальту, який містить шкідливі домішки, які згубно впливають на все живе.
  4. Естетичність. Майданчики і доріжки, викладені плиткою, набагато привабливіші за звичайне, сіре і «похмуре» покриття.
  5. Гарні експлуатаційні характеристики. Вироби здатні витримати сильну спеку та мороз, вони не плавляться і не тріскаються.

Особливості плитки за призначенням:

  • Матеріал для пішохідних зон буде найтоншим, товщина 20-40 мм, так як навантаження на ці зони мінімальні, більшої товщини і не потрібно;
  • Якщо мостити потрібно покриття змішаного типу, потрібна товща плитка, від 60 до 80 мм, автомобіль по такій плитці проїде, але це все ж таки не навантаження справжньої проїжджої частини;
  • Бруківка підходить для покриттів з високими навантаженнями, тому її товщина може досягати 120 мм, використовується вона на розвантажувальних платформах, на території портів.

Перед укладанням рекомендується обробити будівельну продукцію гідрофобним розчином. Це допоможе захистити матеріал від грибкових поразок, підвищити морозостійкість та стійкість до опадів, а також продовжити термін служби. Тільки важливо не забувати після обробки розчином добре просушити тротуарну плитку, і лише після цього приступати до її монтажу.

  • 1