Як правильно вибрати компанію для ремонту квартири?

 

Проведення ремонтних робіт у квартирі вимагає наявності певного досвіду та знань. Якщо із заміною меблів та шпалер можна впоратися самотужки, то більш серйозні завдання під силу лише професіоналам. Будівельні компанії пропонують великий набір послуг за доступними цінами, у штаті працюють такі фахівці, як штукатури, електрики, збирачі меблів, сантехніки та багато інших. Саме тому до вибору ремонтної організації необхідно підходити з максимальною відповідальністю.

 

 

Особливості роботи професіоналів

Багато людей, які почали ремонт, помилково вважають, що можуть впоратися самотужки. На жаль, іноді результат виявляється не таким, як очікувалося, і роботу доводиться переробляти із залученням майстрів.

Переваги співпраці з компанією

Існує безліч плюсів залучення висококваліфікованих ремонтних бригад. Інтер'єр виходить красивим та стильним, а всі роботи виконуються з використанням якісних та довговічних матеріалів з дотриманням технологічних норм. Є можливість брати участь у виборі фарб, шпалер та інших елементів декору, весь процес облагородження житла можна контролювати особисто.

Дії бригади точно сплановані, всі члени команди працюють злагоджено та швидко. Вони, як і замовник, зацікавлені у бездоганному результаті, адже від цього залежить репутація фірми. Передбачено наявність гарантійного обслуговування, а додатковим плюсом є офіційне підписання договору, де чітко прописуються всі нюанси та терміни здачі.

Де знайти компанію?

В даний час знайти дослідну компанію, що займається ремонтом квартир, не складає особливих труднощів. Найпростіше розпочати пошук з мережі Інтернет, достатньо вбити в пошуковий рядок потрібну комбінацію слів та вивчити пропозиції. Також можна скористатися рекомендаціями своїх родичів та друзів, вони точно поганого не порадять.

Ще один варіант - звернутися безпосередньо до забудовника, який обов'язково співпрацює з кількома бригадами різної спеціалізації. Альтернативним варіантом дій буде відвідування тематичних виставкових майданчиків.

Договір та досвід роботи

Число організацій, що надають ремонтні послуги, дуже велике. Щоб вибрати надійних людей та уникнути обману, необхідно звертати увагу на деякі важливі моменти.

Офіційний договір

Добросовісна будівельна фірма намагається працювати у рамках закону, тому обов'язково запропонує вам підписання договору. Він матиме юридичну силу, тому при виникненні розбіжностей їх можна без проблем врегулювати.

Якщо підрядник не поспішає з підписанням офіційних паперів, краще звернутися в іншу компанію.

Чому так важливо мати на руках договір? Він є підтвердженням того, що дві сторони домовилися про терміни виконання конкретних робіт, їх обсяг та використовувані матеріали. Вирішення спірних ситуацій без цього документа може затягнутися дуже надовго, оскільки доведеться звертатися до суду та доводити свою правоту.

Ще однією перевагою буде можливість обрати спосіб оплати: готівкою чи на розрахунковий рахунок організації, частинами або після здачі об'єкта.

Досвід роботи

Чим більше у співробітників досвіду, тим краще буде підсумковий результат. Регулярне виконання тих самих замовлень дозволяє відточити навички. Чим більше портфоліо, тим краще зазвичай з ним можна ознайомитися на сайті фірми. Деякі підрядники пропонують подивитися на дію своїх бригад у реальному часі. Для цього можна відвідати деякі з адрес, де зараз йдуть роботи.

Відгуки та гарантія

Перед підписанням договору дуже важливо уважно вивчити подану на этом сайте інформацію. Відгуки на форумах та спеціальних групах можуть дати вичерпну відповідь на всі запитання.

Рекомендації

В Інтернеті можна знайти абсолютно будь-яку інформацію, уточнити адресу та контактний номер телефону, а також вивчити враження тих людей, які вже користувалися послугами тієї чи іншої організації. Пошук не займає занадто багато часу, це зробити неважко, зате надалі ви не зіткнетеся з неприємними несподіванками.

На жаль, деякі люди спеціально спотворюють дійсність або перебільшують, написання відгуків може бути замовлено самою фірмою, тому всю інформацію потрібно перевіряти. Найнадійніше довіриться тій бригаді, яка робила ремонт у будинку у ваших сусідів чи родичів.

Одним із важливих моментів є наявність у компанії сайту. Великий підрядник не просто стежить за наповненням усіх його розділів, але активно рекламує. Якщо у нього є сторінки у соціальних мережах, потрібно вивчити коментарі та оцінити наявність зворотного зв'язку, поспілкуватися з клієнтами безпосередньо.

Зовнішній вигляд сайту теж відіграє важливу роль, недобросовісна компанія, яка щойно з'явилася на ринку і не планує там надовго затримуватися, ніколи не виділятиме великих сум на розвиток інтернет-ресурсу.

Впевненість у результаті

Важливою складовою будь-якого договору на надання ремонтних та будівельних послуг є кошторис. У ній містяться точні цифри, що відображають реальні ціни на матеріали та послуги бригади. Чіткий опис всіх етапів роботи та їх послідовність дозволяють контролювати те, що відбувається навіть у тому випадку, якщо у клієнта немає жодних знань у цій галузі. Кошторис дозволяє бути впевненим у тому, скільки грошей доведеться заплатити після закінчення ремонту. Це виключає можливість переплати за непотрібний сервіс.

 

Також важливо звернути увагу на наявність гарантії, вона є захистом та страховкою замовника. Якщо підрядник упевнений у якості своєї роботи, він буде готовий відповісти за свої помилки та безкоштовно усунути їх.

  • 1