Бутилкаучукова стрічка та шнурок: переваги і застосування

 

Бутилкаучукова стрічка є сучасним матеріалом, одним із видів герметиків, який отримав широке застосування в будівництві житлових будинків та адміністративних споруд. Вона пропонується в різних розмірах, може оснащуватися шаром фольги, пінополіетилену або повстяним шаром.

 

 

Щоб розглянути докладніше характеристики бутилкаучукової стрічки, рекомендуємо перейти на страницу вже зараз. Незалежно від різновиду виробу, на кожному матеріалі є основа, що клеїть, що забезпечує зручність використання.

Основні характеристики

Бутилову стрічку часто застосовують для герметизації зовнішніх віконних і дверних стиків. В основі матеріалу лежить бутилкаучуковий полімер, який зберігає пластичні властивості та клейкість при широкому діапазоні температур. Верхня частина матеріалу має захист як антиадгезивного паперу. За рахунок таких позитивних властивостей бутилкаучук дані вироби отримали масу можливостей в плані експлуатації.

Бутилкаучук є штучним каучуком, виготовленим з ізобутилену. Речовина характеризується підвищеною стійкістю до холоду, світла та спеки. Матеріал має здатність пропускати повітря в двадцять разів нижчу у порівнянні з природним каучуком. Виріб відрізняється вологостійкістю, а також стійкістю при дії різних агресивних середовищ – лугів, розчинників, спиртових складів, кислот та жирів.

Переваги бутилкаучукової стрічки

Бутилові шнурки та стрічки отримали таку широку сферу використання, завдяки ряду переваг:

  • Виявляють високу адгезію до різних матеріалів та поверхонь – деревних, металевих, бетонних, пластикових, карбонатних, цегляних, скляних та інше;
  • Може використовуватися як на гладких, так і на шорстких поверхнях;
  • Утворює непроникний та герметичний шар, який не пропускає воду та повітря;
  • На тривалий період фіксується на поверхні, а клейкі властивості основи не знижуються навіть за прямого контакту з водою, променями сонця, хімічними реагентами;
  • Має властивість самогерметизації, тому бутиловій стрічці не страшні проколи, порізи та інші механічні дії.

У середньому тривалість експлуатації бутилової стрічки після встановлення становить щонайменше дванадцяти років. Бутилкаучук - нове покоління якісних герметиків, які перевершують за властивостями класичні бітумні різновиди.

  • 1