Перевірка контрагента: навіщо це потрібно?

 

Підприємці працюють з різними партнерами та постачальниками. На перший погляд вони можуть вселяти довіру: офіс у центрі міста, хороші відгуки, яскравий сайт. Однак не все так гладко.

 

 

До речі, якщо вас цікавить у яких підприємствах особi Шайхет Игорь Олегович належала посада засновника, то переходьте за посиланням вже зараз.

Незважаючи на зовнішнє благополуччя, ваш потенційний партнер може перебувати в передліквідаційному стані, у нього можуть бути борги з виконавчих та наказних проваджень або взагалі може виявитися, що такої компанії не існує.

Те саме і зі старими партнерами. Ви не можете бути повністю впевнені, що у вашого давнього контрагента не почалися проблеми.

Рональд Рейган одного разу сказав: "Довіряй, але перевіряй".

Перевірка та контроль контрагента допоможуть скоротити ваші ризики, а також убережуть ваш бізнес від несумлінних партнерів. Перевірка контрагента зараз є особливо актуальною, оскільки під час кризи ціна помилки як ніколи велика.

Як перевірити нового контрагента та контролювати поточного?

На ринку є онлайн-сервіси перевірки контрагентів, які дозволяють легко та швидко перевіряти контрагентів.

Переваги онлайн-сервісів:

  • зручний формат отримання інформації про контрагента;
  • інформація збирається з офіційних джерел на момент запиту користувача;
  • можливість цілодобового контролю за поточними контрагентами;
  • можливість приймати обґрунтовані рішення про співпрацю, уникаючи ризиків.

Спеціалізовані сервіси перевірки контрагентів з готовими рішеннями дозволяють отримати інформацію про контрагентів з державних баз та офіційних джерел.

За допомогою безкоштовних версій спеціалізованих сайтів можна дізнатися свіжі та актуальні для бізнесу новини, ознайомитися з оглядами ліквідацій та банкрутств, оглядами важливих для бізнесу актів законодавства, а також корисною інформацією з бази знань.

Користувачі платних версій таких порталів крім сервісу перевірки контрагентів мають доступ до зразків та форм документів, актуальних аналітичних матеріалів та відеолекцій. Також вони можуть підключити сервіс перевірки контрагентів безпосередньо у свої CRM-системи та системи обліку за допомогою API.

  • 1