Що треба знати про ремонт ігрових консолей?

 

Ігрові приставки, підключені до телевізора, також потребують догляду. На основі накопиченого досвіду майстрів, ми можемо запевнити вас, що кожен пристрій, який використовувався більше 5 років і не піддавався внутрішньому очищенню хоча б раз, знаходиться в процесі виходу з ладу.

 

 

Ігрові приставки – це невеликі пилососи, які всмоктують пилок із навколишнього середовища всередині. З часом це позначається на більш гучній роботі пристрою, тому що брудні елементи вже не такі ефективні, а температура всередині консолі вища. Це, наприклад, призводить до пошкодження мікросхем BGA. Лазери - це ще один тип компонентів, які зношуються через кілька років і потребують заміни, щоб можна було продовжувати комфортно користуватися консоллю. Деякі незначні проблеми можна вирішити самостійно шляхом заміни деталей, в решті випадків краще віднести консоль у майстерню.

Ремонт консолей

У міру того, як консолі стають все більш складними та технічно просунутими, ціни на ремонт також зростають. Термін ремонту залежить від моделі консолі та наявності запчастин – зазвичай від 2 до 14 днів. Подбайте про консоль PlayStation або Xbox і регулярно обслуговуйте її.

Ігрова консоль є невеликим пилососом, тому її слід регулярно обслуговувати, видаляючи пил, що накопичився, і відкладення зсередини і замінюючи термопасту на основному ядрі, щоб запобігти його перегріву. Доглядаючи консоль, ми підвищуємо її надійність, і дорогого ремонту не буде потрібно. Регулярне обслуговування слід проводити кожні 2 роки.

Що роблять у майстернях?

Графічний реболінг

Коли на екрані під час гри видно чорні або кольорові точки, варто нести її на ремонт. Може, на екрані помітні дивні лінії, артефакти? Після запуску консолі зображення немає? З усіма цими проблемами впорається досвідчений майстер.

Повне очищення консолі та зміна термопасти

Ви помітили, що консоль працює набагато голосніше, ніж коли ви її купували? Може, настав час почистити, поки що не зламалося

Заміна лазерного/Blu-ray приводу

Консоль не реагує на вставлений диск із грою. Гра заїкається. Після вставлення диска в привід з'являється повідомлення – відкрийте привід. Консоль не висуває лоток для дисководу. Немає реакції натискання кнопки розблокування приводу. У цих ситуаціях допоможе такий ремонт.

 Ремонт колодок для консолі Xbox/PlayStation

Кнопки застрягли у контролері чи взагалі не реагують? Pad не заряджається? У майстерні можуть виправити це здебільшого. Якщо у вас є дефект колодки, у вас є 3 рішення: придбати нову оригінальну колодку або купити нову заміну на аукціоні/рекламному сайті, або відремонтувати свою майстерню за невелику частину ціни нової колодки.

  • 1