Гостьовий рахунок: навіщо потрібен і кому доступний?

Букмекерська контора Бетсіті є однією з небагатьох контор, які надають можливість робити ставки на віртуальні гроші на гостьовому рахунку. Ця функція доступна лише в офшорній версії і може використовуватися користувачем для різних цілей – ознайомлення з роботою БК, тестування стратегій та власних навичок прогнозиста.

 

 

Варто зазначити, що бетсити гостевой счет – це спеціальний вид облікового запису на офіційному сайті БК, який використовує віртуальну валюту. Також такий рахунок часто називають демонстраційним, тестовим, віртуальним. Гостьовий режим використовує лише віртуальну валюту, яку не можна перетворити на реальні гроші та надається букмекером користувачеві в ознайомлювальних та розважальних цілях.

Демо-рахунок може використовуватися для різних цілей:

 1. ознайомлення з лінією букмекерської контори;
 2. тестування користувачем власних здібностей до прогнозування результатів спортивних подій;
 3. тестування різних стратегій ставок на спорт та створення власних систем для гри;
 4. проведення змагань із ставок на спорт у колі друзів;
 5. проведення різних турнірів сторонніми сайтами та групами в соцмережах.

У букмекерській конторі гостьовий рахунок доступний лише у офшорній версії, яка блокується регулятором на вітчизняному ринку онлайн ставок на спорт. Доступ до неї можливий лише із застосуванням спеціальних методів обходу блокувань. Легальна БК не пропонує на своєму сайті ставок на віртуальні карбованці або інші варіанти гостьового рахунку.

Як створити гостьовий рахунок: покрокова інструкція

Гостьовик на сайті БК Бетсіті створюється за таким алгоритмом:

 • Заходимо на сайт офшорної букмекерської контори.
 • Натискаємо кнопку «Вхід» у верхньому правому кутку сайту.
 • Вибираємо там варіант "Гостьовий вхід".
 • Проходимо перевірку "Я не робот", відзначаючи цей факт галочкою.
 • Отримуємо логін та пароль для гостьового входу, що відображаються на екрані після проходження перевірки.
 • Записуємо дані для входу та закриваємо меню реєстрації.
 • На вашому новоствореному рахунку в БК буде певна сума грошей - на жаль, лише віртуальних.

Після цього користувач може розміщувати будь-які ставки по лінії букмекерської контори, вивчати власну історію ставок, перевіряти стратегії та власні здібності до прогнозування спортивних подій.

Переваги гостьового рахунку

Головні переваги демо-рахунку в БК Betcity очевидні – без активації рахунку та його верифікації ви отримуєте можливість спробувати себе як гравець, який робить ставки на спорт. При цьому немає потреби витрачати власні гроші, використовуючи віртуальну валюту. Ви отримаєте доступ до повноцінної лінії букмекерської контори, з реальними коефіцієнтами та всіма доступними подіями та видами ставок. Навіть якщо ви програєте віртуальні гроші - зможете відразу створити новий гостьовий рахунок, навіть не називаючи свої анкетні дані.

Гостьовим рахунком користуються не лише новачки у ставках на спорт, а й професіонали. Набагато правильніше тестувати нові стратегії або розробляти власні системи на гостьовому рахунку, не ризикуючи втратою грошей до того моменту, поки не з'ясується - чи гра свічок у випадку з обраною стратегією гостей. Також гостьовий рахунок можна використовувати як майданчик для експериментів – розрахунок прохідності певного виду ставок тощо.

Гостьовий рахунок: недоліки

Але є у рахунку й не менш очевидні недоліки. Насамперед, варто зазначити, що гра на віртуальні гроші і близько не відповідає ставкам на реальні засоби психологічного навантаження. Гра на гостьовому рахунку швидше розхолоджує беттора і провокує безвідповідальне ставлення до балансу – особливо це стосується новачків.

На гостьовому рахунку Бетсіті ви не зможете користуватися сервісом відеотрансляцій, оскільки він доступний лише для користувачів із позитивним балансом реальних грошей. Крім того – у момент, коли за рахунок вдалих ставок ви сколотите пристойний баланс – обов'язково прийде жаль, що ставили ви лише на віртуальні гроші.

 • 1