Переваги використання ламінату

Ламінат - це особлива багатошарова плита на основі ДВП високої щільності. Поверхня ламінату має малюнок, що імітує в основному натуральний паркет. Шар плити покривається спеціальною меланіновою або акриловою захисною плівкою. 

 

Сам матеріал виготовляється в ретельно спресованій формі, що робить його стійким до зносу, стирання, забруднення, механічних пошкоджень і впливу сонячних променів. Так звана стабілізуюча плівка поміщається на дно панелі, щоб запобігти проникненню вологи в структуру матеріалу і забезпечити збереження його первісної форми.

З точки зору зовнішнього вигляду, ламинат алматы складно відрізнити від підлогових матеріалів з натурального дерева. В цьому випадку можна імітувати не тільки цінне дерево, але і керамічну плитку, граніт, мармур та інші покриття.

Поверхня ламінату часто виконується у вигляді різних візерунків і малюнків. Різноманітність відтінків і фактур дозволяє задовольнити вимоги навіть самого вимогливого покупця. Крім оригінального і дуже привабливого зовнішнього вигляду, у ламінату є багато інших переваг.

Якщо ви виберете правильний ламінат, він легко витримає підвищене навантаження, тиск і знос. Він не боїться жінок, які часто ходять на високих підборах, і не боїться тиску ніжок стільця. Також на поверхні ламінату немає слідів руху колісної меблів, випадкових падаючих предметів або кігтів домашніх тварин.

Догляд за ламінатом

Що стосується догляду за ламінатом, тут все нескладно. Не вимагає соскабливания і шліфування, як це зазвичай робиться при ремонті паркету. Для догляду за ламінованої плитою досить протерти її поверхню вологою ганчіркою. Будь-які плями легко видаляються ацетоном або мильною водою. 

Основні переваги ламінату

Переваги ламінату:

  1. Вогнестійкість і здатність витримувати вплив високих температур. Навіть якщо сигарета випадково впаде на поверхню матеріалу або залишить нагрівальний пристрій без нагляду, поверхня матеріалу залишиться недоторканою. Ламінат в цьому відношенні значно краще лінолеуму та інших популярних підлогових покриттів;
  2. Екологічно чистий. Він не містить хімікатів, не накопичує бруд і бактерії, відмінно підходить для прикраси дитячих кімнат.

Монтаж ламінату

Що стосується монтажу ламінату, то його можна укладати різними способами, наприклад, за допомогою замків або клею. Як його основи можуть зіграти роль теплі підлоги, підстави з ПВХ, стяжки, дерев'яні підлоги, покриті лінолеумом або гумою.

На особливу увагу заслуговує економічна ефективність ламінату. Це набагато дешевше паркету. При правильній установці та експлуатації ламінат можна використовувати не менше 10 років.

  • 1