Особливості вантажоперевезень автомобільним транспортом

 

При використанні автомобільного транспорту для вантажоперевезень можна отримати ряд вигод.

 

 

Основні переваги вантажоперевезень автомобільним транспортом: 

 1. мережа автомобільних доріг покриває всю територію України, тому немає важкодоступних місць, в які не можна було б дістатися;
 2. оптимальне планування маршруту дає можливість доставити товар в чітко зазначений час;
 3. широкий асортимент використовуваних вантажівок для перевезення об'єктів з різними габаритами і вагою;
 4. доставка збірного вантажу, коли кілька замовників наймають одну машину, займаючи її частина своїм вантажем (це дозволяє заплатити меншу суму);
 5. сучасний автопарк з кращими моделями надійного транспорту;
 6. максимальна фіксація предметів, що перевозяться, що гарантує їх прибуття до місця призначення в цілості й схоронності.

Особливості оформлення

Для замовлення вантажного транспорту не потрібно особисто відвідувати компанію. Можна в онлайн-режимі в спеціальній формі вибрати потрібний тип вантажівки, його вантажопідйомність, місце призначення, очікуваний час прибуття. Фірми-перевізники додатково надають послуги вантажників, які акуратно здійснять навантаження-вивантаження речей, спустять і піднімуть їх на потрібний поверх.

За допомогою компанії з вантажоперевезення можна виконувати найрізноманітніші завдання:

 • перевозити меблі і побутову техніку з одного місця на інше;
 • вивозити будівельне сміття після ремонту;
 • доставляти товари зі складу в магазини;
 • дарувати подарунки родичам, які живуть в іншому кінці України.

 

Реалізацією цих цілей не обмежується перелік представлених послуг на сайті https://vantazh-go.kiev.ua/ транспортної компанії. Зробити замовлення можна в цілодобовому режимі, а оплату сервісу здійснити безконтактним способом, банківською картою. Саме з цієї причини вже мільйони українців скористалися послугами транспортників. Вони оцінили можливості і розуміють, наскільки це спрощує життя. Більше не потрібно просити про допомогу сусідів з машиною або використовувати інші методи. Транспортні перевезення вантажів ще ніколи не були настільки зручними і кваліфікованими.

 • 1