Особливості та переваги рушникосушок Mario

 

Рушникосушка - це дуже важливий прилад, який встановлюється в кожній ванній будинку або квартири. Зазвичай його змінюють при капітальному ремонті, тоді й замислюються якої фірми придбати пристрій. Великою популярністю користуються рушникосушки Mario, які поставляються перевіреною компанією. Вони можуть бути використані для сушіння одягу, білизни, а також рушників.

 

 

Відмінні особливості

До складу сучасних рушникосушок входить терморегулятор, за допомогою якого можна контролювати температурні показники. Серед відмінних рис, якими володіють пристрої, можна виділяти кілька основних:

  1. Для створення нагрівальних елементів застосовується нитка з ніхрому. Це дає можливість здійснювати нагрів до 50-55 градусів.
  2. На всі пристрої, які поставляються на даний момент, надається гарантія, термін дії якої досягає 5 років.
  3. Всі моделі Mario вважаються більш безпечними і надійними. На працездатність пристрою не впливає пил, волога. При цьому напруга пробою становить 1,25 кВ.
  4. Всі електричні рушникосушки Маріо оснащені захистом, клас якого - IP44.
  5. Для конструювання рушникосушок даної марки застосовується спеціальна сталь. Це сприяє тому, що термін експлуатації пристрою більш тривалий.

Вибираючи відповідний агрегат, можна зупинити свій вибір на обладнанні, яке доповнено не тільки регулятором, але і таймером.

Основні переваги

Серед переваг, якими володіють сучасні рушникосушки, виділяється ряд основних:

  • Зручність використання. Для того щоб користуватися рушникосушкою, потрібно зробити підключення до електричної мережі. При цьому його установку можна здійснювати не тільки у ванній кімнаті, але і у ванній.
  • Відносна простота. На те, щоб виконати монтаж обладнання, не потрібно готувати проєктну документацію або ж отримувати дозвіл. Дана процедура займає мінімум часу.
  • Багато моделей нагріваються в рекордно короткі терміни. Обумовлено це тим, що у них є спеціальний нагрівальний елемент.
  • Асортимент моделей, представлених на даний момент, досить великий. Тому можна вибрати ту модель, яка ідеально підійде.

Щоб вибрати і придбати якісне обладнання Mario, варто грамотно підходити до вибору моделі. Для цього потрібно визначатися з комплектацією, зі складом і з матеріалом. Це істотно спростить процес.

  • 1