Пікап для повсякденного життя та пригод

Робота Mitsubishi L200 непроста. Його потрібно багато в повсякденному використанні. Тест -драйв, дані, зображення:

 

  • Без блендера: L200 як і раніше є робочим конем з повним приводом
  • Привід: 2,3-літровий дизель потужністю 150 к. С
  • Розумний помічник: якщо водій не помічає стовпа, L200 не з’їде

Йти в ногу з часом, не відмовляючись від старих цінностей. Купити Mitsubishi L200 можна, він використовує цей метод у нинішньому, шостому поколінні своєї перевіреної в'ючної тварини L200. Японці поєднують у собі такі звичні риси, як довговічність, висока вантажопідйомність і хороші можливості по бездоріжжю з дизайном у стилі сучасного бренду, покращеним комфортом водіння та новими технологіями.

В останній редакції Mitsubishi не тільки обмежилася звичайною косметикою для підтяжки обличчя, але й дійшла до кожного куточка. Ви також можете зрозуміти за ціною: тепер L200 коштує щонайменше 31 790 євро, що значно більше, ніж його попередник.

L200 доступний як клубна кабіна з половиною задніх дверей та двома задніми сидіннями для екстреної допомоги або, за додаткову плату, як повноцінний чотиридверний та п’ятимісний автомобіль під назвою Double Cab, завдяки чому заднє сидіння з круту спинку також краще використовувати як полицю. Одинарна кабіна без заднього сидіння вилучена з програми. Загальна довжина не змінюється через вибір кабіни, Mitsubishi завжди має значні 5,30 метра, що робить місце для паркування в місті не зовсім простим. Однак довжина зони завантаження коливається від 1,85 до 1,52 метрів. Максимальна ширина завантаження становить 1,47 метра.

Дизайн та робочі складові Mitsubishi L200

Дизайнери не змогли точно налаштувати саму зону завантаження, тому вони приділили більше уваги лицьовій стороні: край капота став на чотири сантиметри вище, завдяки чому пікап виглядав ще краще. Тепер він заснований на дизайні своїх братів і сестер ASX, Eclipse Cross, Outlander і навіть маленька Космічна зірка має виявити сімейну схожість. Порівняно зі своїм закругленим попередником, японці зараз виглядають набагато більше стилю життя.

Робоча конячка з рамою сходів і листовими пружинами

Однак це не було основною метою розвитку, тому що L200 не хоче бути пригодницьким аксесуаром для мешканців міст, а справжнім робочим конем. Це помітно, серед іншого, в інтер’єрі, який має нові інструменти та може бути обладнаний сучасним підключенням до смартфона.

  • 1