Короткий опис фургона Citroen

Поділяючи платформу з Peugeot Boxer і Fiat Ducato, Citroen Jumper відрізняється високою ціною і високим рівнем оснащення. Citroen Jumper пропонує цілком переконливу альтернативу з функціями, які ви не очікували б в цій ціновій категорії. Завдяки оновленій лінійці дизельних двигунів BlueHDi він став ще більш ефективним.

 

Фон Сітроен Jumper

Якщо ви шукаєте великий фургон, вибір буде здивовані. В останні роки ринок фургонів став конкурентним. Інший фактор, який значно спростить вибір великого фургона, полягає в тому, що на вибір пропонується всього чотири основних сімейства автомобілів. Ви можете вибрати надійний фургон Ford Transit, елітні фургони Volkswagen Crafter або Mercedes Sprinter, все більш популярний Renault Master / Vauxhall Movano / Nissan NV400 або фургон, на який ми дивимося тут, Citroen Jumper, також продається як Peugeot Boxer і Fiat Ducato.

Стаж водіння

У цьому секторі прийнято пропонувати одну або дві вихідні потужності одного і того ж базового турбодізельного двигуна. Citroen Jumper йде в бій з трьома силовими установками BlueHDi. Покупці можуть вибирати з агрегатів потужністю 110, 130 і 160 к.с., і всі вони доступні в поєднанні з шестиступінчастою механічними коробками передач з синхронізатором. Всі двигуни мають об'єм 2,0 літра і оптимізовані для кращої в своєму класі економії палива. Фургони Citroen також прислухалися до відгуків користувачів Citroen Jumper, які висловили стурбованість тим, що дорожній шум в кабіні був вище, ніж еталонний клас, а остання версія Citroen Jumper відрізняється переробленими кріпленнями амортизаторів, щоб зменшити кількість ударів підвіски. Гальма також були посилені, зі змінами розмірів і допусків, щоб зробити їх більш ефективними. Вони також працюють тихіше.

Дизайн і збірка

Конструкція поточного покоління Jumper була значно поліпшена за останні роки. Передня частина оснащена великими високо розташованими фарами з денними ходовими вогнями. Він також включає в себе складовою передній бампер, щоб звести до мінімуму пошкодження в результаті аварії і знизити витрати на ремонт. Забравшись всередину, ви побачите якісну обробку кабіни і логічне розташування приладової панелі.

Citroen Jumper оснащений подвійним пасажирським сидінням з спадним столом. У кабіні є до десяти відсіків для зберігання речей, включаючи ящик для рукавичок, кріплення для документів на приладовій панелі і різні відкриті або закриті відсіки на приладовій панелі. Крім того, є великі дверні кишені, місце для зберігання речей під пасажирським сидінням і місткий 22-літровий верхній речовий відсік. Дізнатися вартість можна у офіційного дилера https://citroen.niko.ua/car/jumper-furgon/ в Україні.

  • 1