Особливості реконструкції будинків

 

Приватні житлові будинки або будівлі організацій, періодично вимагають не тільки ремонту, а й реконструкції. Це набагато більш складний процес, що вимагає строго кваліфікованого підходу і значних витрат. Необхідність в реконструкції будинку виникає, в разі зміни призначення будівлі, або появи додаткових зовнішніх чинників. Крім того, подібні роботи застосовуються для розширення корисного простору будинку, за особистим бажанням власника.

 

 

Види реконструкції будинків

До даної категорії робіт можна віднести будь-які операції, що вносять технологічні зміни в кадастровий план будівлі. Технологічні дії можуть зачіпати будь-яку частину споруди або охоплювати всі елементи будинку. Найбільш частими видами реконструкції є:

  1. зміцнення фундаменту;
  2. посилення стін;
  3. ущільнення міжповерхових і цокольних перекриттів;
  4. надбудова додаткових поверхів, горищних приміщень;
  5. модернізація і захист покрівлі.

Якщо ви хочете подробнее дізнатися про реконструкцію будинків, то переходьте на сайт спеціалізованої компанії вже зараз.

У кожному конкретному випадку, може знадобитися, як одна, так і декілька робочих операцій. Іноді, один захід, бажане замовником, вимагає застосування та інших дій. Наприклад, надбудова додаткового поверху під дахом, призводить до необхідності зміцнення фундаменту і міжповерхових перекриттів.

Для господаря буває вигідно замовити відразу кілька технологічних операцій. Таке рішення значно знижує кінцеву вартість реконструкції, так як скорочується кількість перевезень будівельних матеріалів і монтажного обладнання. Бригада робітників освоюється на об'єкті та замовлення виконується набагато швидше.

Переваги реконструкції від професіоналів

Кожна операція зі зміни будівлі повинна виконуватися із суворим виконанням будівельних правил і норм. Якщо за справу візьмуться низькокваліфіковані фахівці, або сам господар, можуть виникнути непередбачені проблеми, що призводять до руйнування частини або всього будинку. Крім цього, будь-які зміни будови, без узгодження з державними органами, чреваті величезними штрафами.

Співробітники будівельної компанії мають багаторічний досвід в даній галузі, завдяки чому кожне замовлення доводиться до максимально позитивного результату. Реконструкція будинку виконується, від початку і до завершення, силами колективу фірми. Штатний архітектор розробить потрібний проєкт і розрахує фізичне навантаження на несучі елементи будівлі. Інженер, укупі з юристом, зареєструють проєкт. Бригада будівельників-монтажників, за допомогою корпоративної спецтехніки, доставить матеріали для приведення ідеї на папері в життя, а також, здійснить задумане, здавши об'єкт в експлуатацію.

Звернення до компанії, це надійно, вигідно і з гарантією якості. Навіть складний проєкт реалізується в найкоротші терміни. Добрі відгуки клієнтів - запорука професіоналізму будівельної організації.

  • 1