Металевий настил і будівельні ліси: особливості використання

При будівництві об'єктів будь-якого масштабу і складності не обійтися без будівельних лісів. Це обладнання допомагає зручно і безпечно організувати роботу на будівельному майданчику.

 

Незмінно лісу «виростають» при проведенні робіт з реставрації та ремонту, при фасадних роботах, художнього розпису стін і так далі. Варто зазначити, що металлический настил для лесов став незамінним матеріалом для їх облаштування. Давайте розберемося, чому!

Отже, будівельні ліси являють собою спеціальні каркасні конструкції, які дозволяють отримати доступ до висотних ділянок об'єкта. Для безпечного пересування на висоті якраз і використовуються настили. За допомогою металевих решіток вдається організувати робочий майданчик, де можна розташувати робочі інструменти й матеріали. Також вона підходить для безпечного переміщення людей.

Підлог на будівельних лісах називається поверхневим щитом. Він може бути виконаний не тільки з металевих решіток, але саме вони підходять для цих цілей краще всього. Чому?

  1. Матеріал має високу міцність і відмінну стійкість до навантажень. Нерідко на щиті розміщується важке обладнання і навіть спеціальна техніка, тому надійність знаходиться в основі.
  2. Металевий настил має довгий термін експлуатації. Ви можете сказати, що для будівельного майданчика це не так актуально, адже будівництво ведеться обмежений період. Так, але після демонтажу, його можна зібрати знову і використовувати для іншого об'єкта.
  3. Може застосовуватися при будь-яких погодних умовах. Має протиковзкі властивості, тому дозволяє безпечно переміщатися в умовах підвищеної вологості або морозу. Чи не затримує вологу, бруд, сніг.
  4. Просто і швидко монтується і демонтується. Для тимчасової конструкції це дуже важлива перевага. Для створення будівельних лісів з використанням металевого настилу вам не доведеться витрачати багато ресурсів.

Альтернативою грат може служити дерев'яний настил або комбіновані варіанти. Але жоден з аналогів не може похвалитися таким бездоганним набором характеристик.

 

  • 1