Як правильно вибрати квартиру: на що слід звернути увагу?

Для багатьох людей придбання квартири - важливий крок, деякі люди йшли до нього дуже довго. Однак, підійти до цього питання слід грамотно і ретельно в будь-якому випадку.

Від того, як буде оглянута квартира, залежить той факт, чи будуть виявлені недоліки та проблеми відразу або це стане неприємним «сюрпризом» для нових власників в подальшому. До речі, якщо ви хочете придбати квартиру в Києві або Київській області, то радимо перейти за даним посиланням https://100realty.ua/realty_search/apartment/sale вже зараз.

На що звернути увагу?

Не варто вірити тому, що видно на поверхні, а саме стильному косметичному ремонту, красивим меблям. Фахівці рекомендують звернути увагу на те, що в подальшому може стати непридатним - це проводка, сантехніка, стіни та стелі. Як демонструє статистика і практика, покупці не дивляться «вглиб», більшість людей привертає свіжо зроблений ремонт. Тому, щоб надалі не виникло ніяких проблем, озирніться більш ретельно і не соромтеся задавати питання власнику.

Обов'язково з'ясуйте факт наявності перепланування, зробити це можна за допомогою технічного паспорта. Адже в разі, якщо перепланування було зроблено, але не узаконено, то придбання даної квартири може нести негативні наслідки.

Відразу в момент огляду житлової площі обговоріть з власником, що залишиться у квартирі на момент її придбання. Адже така, здавалося б, дрібниця приводить до конфліктів. Обов'язково зажадайте опис усіх предметів і опис стану квартири. Адже нерідко траплялося так, що покупці дивилися на квартиру ще в житловому стані, а в момент придбання отримують об'єкт зовсім іншого вигляду. Адже за фактом складання угоди може пройти чимала кількість часу, поки всі документи будуть готові, і покупці стануть власниками. За цей час у квартирі можуть відбутися певні зміни у вигляді непередбачених ситуацій, наприклад: затопили сусіди й, якщо в момент огляду квартири стан стелі було хорошим, то вирішенням проблеми «потопу» буде займатися безпосередньо продавець.

Також зверніть увагу на впорядкованість і справжність документів. Адже почастішали випадки перепродажу чужих квартир шахраями. Якщо покупка здійснюється через агентство нерухомості, обов'язково прочитайте відгуки користувачів. При можливості приведіть з собою спеціаліста, який зміг би переглянути всі документи та відзначити їх справжність.

Важливим фактором при покупці житла є і те, хто живе навколо. Адже неважливо в якому районі й місцевості знаходиться житло, якщо по сусідству неблагополучні люди, то від такої покупки краще утриматися. Адже дуже часто саме через наявність неблагополучних сусідів людям доводиться міняти житло.

І останнім аспектом, на який також слід звернути увагу - це розташування будинку, наявність місць для паркування, наявність загальної інфраструктури та магазинів, садків та іншого. Люди, які мають маленьких дітей, звичайно ж віддадуть свою перевагу тому об'єкту, біля якого буде садок і школа в кроковій доступності. Кожен з нас любить і вибирає комфорт.

Купуючи житло, будьте уважними, адже квартира купується не на один рік. Скориставшись вищепереліченими порадами, ви зможете грамотно підійти до питання покупки й вибрати гідний варіант житла для себе і своєї сім'ї.

  • 1