Гарячекатана і холоднокатана сталь: основні відмінності

Незалежно від того, який тип проєкту у вас є, ваш готовий продукт настільки ж хороший, наскільки й матеріали, що використовуються в процесі будівництва. Тому, коли ви працюєте з металевими деталями та компонентами, вкрай важливо знати, що у вас є підходяща річ для роботи. Єдина проблема полягає в тому, що світ виготовлених металів величезний, особливо коли мова йде про різні форми сталі.

 

Гарячекатані та холоднокатані сталеві заготовки - це тільки дві з поширених форм стали, які ви знайдете, коли вибираєте деталі. Навіть якщо ви знайомі з деякими основами цих двох різних типів готового металу, вам дійсно потрібно мати повне уявлення про кожного з них, в тому числі про те, як вони зроблені, а також про переваги й недоліки кожного з них, щоб вибрати кращий тип для вашого проєкту.

Гарячекатана сталь

Перед обробкою, формуванням або екструдуванням гарячекатану сталь доводять до високих температур понад 1700 градусів в машині або печі. Оскільки сталь гаряча, стає легше формувати та маніпулювати різними формами, використовуючи все, від обладнання до ручного інструменту.

Переваги гарячекатаної сталі

Гарячекатаний прокат має свої переваги для різних застосувань. Наприклад, якщо вам потрібен шматок стали, який зігнутий, це може бути досягнуто за допомогою процесу гарячої прокатки. У вас не повинно виникнути проблем з пошуком гарячекатаної сталі:

  • Масивні листи;
  • Фасонні балки;
  • Арочні або кутові частини.

Гарячекатана сталь не тільки доступна в більшій кількості форм і деталей, але і може використовуватися для створення великих деталей, не турбуючись про цілісність матеріалу. Через це гарячекатаний прокат часто використовується в будівельних проєктах.

Недоліки гарячекатаної сталі

Оскільки гарячекатаний прокат отримує кілька  реконфігурацій в процесі нагрівання та охолоджування, кінцева обробка зазвичай більш зерниста і груба. Гарячекатана сталь також може бути менш довговічною, ніж холоднокатана сталь, іноді вигинаючись або деформуючись з набагато меншою силою. Крім того, гарячекатаний прокат має більш високий вміст вуглецю - 0,29%, що може бути проблемою при куванні.

Холоднокатана сталь

Холоднокатана сталь не обов'язково утворюється холодною, але вона формується при температурі, яка значною мірою збігається з поточною температурою в приміщенні або зоні, в якій знаходиться сталь. Іншими словами, метал не нагрівають перед обробкою або формується в обладнанні. Тому він формується за допомогою важкого прокатного обладнання та механізмів, які використовують сильний опір і силу, щоб змінити структуру матеріалу. Лист холоднокатаний нашёл применение в строительстве, а також в інших сферах.

Переваги холоднокатаної сталі

Холоднокатана сталь має деякі переваги, тому що вона не була змінена хімічними перетвореннями або нагріванням. Ця форма сталі набагато складніше за складом, тому вона дуже добре зберігає свою форму. Холоднокатана сталь витримує деформаційне зміцнення, що означає, що її міцність може бути збільшена на цілих 20 відсотків. Крім того, холоднокатана сталь має більш гладку поверхню, що може бути важливо для естетичних цілей. Він також має вміст вуглецю близько 0,18 відсотка, що полегшує ковку.

Недоліки холоднокатаної сталі

Оскільки холоднокатана сталь менш пластична при своїй природній температурі, можуть бути обмеження на доступні форми цього продукту. Наприклад, холоднокатані форми можуть бути обмежені:

  • Округлі або трубчасті стрижні;
  • Кубічні частини або стрижні;
  • Плоскі листи або смуги.

Крім того, може бути складніше знайти великі холоднокатані шматки, ніж знайти великі гарячекатані шматки. Це пов'язано з тим, що для продажу в холоднокатаному вигляді деталі повинні мати певну пружність і міцністю, які можуть бути втрачені при обробці деталей у великих пропорціях.

  • 1