Норійні полімерні ковші: характеристики і застосування

На сьогоднішній день великою популярністю користуються норійні ковші, які набули широкого поширення в промисловості. Вони необхідні для транспортування сипучих, пилоподібних, а також кускових матеріалів. Вони можуть відрізнятися за формою, матеріалом і геометрією, а також за технологіями виготовлення.

Варто зазначити, що ковш нории пластиковый необхідний для транспортування сипучих матеріалів і використовується в різних галузях, таких як:

- будівельна та гірничо-видобувна промисловість (пісок, цемент, вугілля, галька);

- сільське господарство (зерно, пшоно, корм для тварин);

- паливна промисловість (деревні гранули з'являються при виготовленні палетів);

- харчова промисловість (мука, зерно, шрот, чай, крупи).

Ковші закріплюються на стрічкових елеваторах завдяки болтів зі спеціальними насічками або ж на приводний ланцюга. Норійні ковші за способом виготовлення можуть класифікуватися на: ливарні, подібний спосіб виготовлення використовується для алюмінієвих і пластикових ковшів. Суцільнотягнені це ті ковші, які виходять способом штампування з цільного металевого листа. Наступним видом є збірні зварні ковші, центральну частину виготовляють штампуванням, а потім приварюються бічні стінки. Як основний матеріал для виготовлення ковша, як правило, використовують кілька видів, а саме вуглецеву сталь, нержавіючу сталь, полімерні матеріали або оцинковану сталь. Для вибору необхідно ковша враховуються також кілька необхідних параметрів, такі як форма, глибина, обсяг і так далі.

Ковші, виготовлені з полімерних матеріалів мають велику кількість переваг в порівнянні з металевими, тому як вони мають низьку собівартість, максимально стійкі до можливих корозій, мають безшумність в роботі, мала вага і відсутність травмування речовин при транспортуванні завдяки м'яким крайкам. Але при цьому дані ковші володіють жорсткістю і відмінно зберігають форму при експлуатації. Крім того при їх використанні забезпечується вибухобезпечність, тому як виключається виникнення іскри при зачіпанні кромки про трубу. Також виключається будь-яка можливість в налипання сипучих продуктів, виходячи з низькою адгезією продукції до поверхні ковша.

  • 1