Металопластикові вікна : з чого складаються і як вибрати?

До найпоширеніших відносять вікна, виконані з металу і пластику. Вони надійні, стійкі до температурних перепадів, мають відмінні теплоізоляційні та шумопоглинаючі якості. Щоб вікна прослужили довго, необхідно грамотно їх підібрати. 

 

Переваги вікон

Відмітна особливість таких вікон - пластиковий профіль. Але ПВХ грає другорядну роль, основою є металева вставка товщиною 1,2-2,0 мм, яка надає конструкції міцні та жорсткі якості.

Варто зазначити, що металлопластиковые окна в Кривом Роге мають чимало переваг:

  • вони довговічні, можуть прослужити до 50 років;
  • мають чудові теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості;
  • мають надійний корпус, здатний витримати важкий склопакет.

Особливості конструкцій

Перед тим як зупинити свій вибір на металопластикових вікнах, необхідно вирішити для себе, чого очікувати від них: хороших теплоізоляційних, звукоізоляційних якостей або щось інше?

Якщо всіх їх поєднати, то для покупця вартість вікна обійдеться недешево. Тому краще віддати перевазі однієї або двох параметрами. Лише визначивши свої потреби можна приступати до вибору вікон.

Якщо у квартирі температурний режим не перевищує оптимальних параметрів, значить вікна потрібно підбирати зі збільшеною теплоізоляцією. Тому слід звернути увагу на:

  • Кількість камер в профілі і склопакеті. Саме від числа камер буде залежати тепловіддача. Чим буде вище її коефіцієнт, тим температура буде в будинку комфортної (в трикамерному профілі міститься - 0,64, в чотирьохкамерному - 0,67, в п'ятикамерного - 0,72). Потім потрібно вибрати камеру в склопакеті. Це теж важливий показник для теплоізоляції. У склопакеті теж важливо їх кількість, тому чим більше буде, тим краще для тепловіддачі. Для хороших теплоізоляційних властивостей можна вибрати три-п'ять камер. Але щоб стулка конструкцій не була такою важкою, а фурнітура прослужила довго, доцільно наповнити камеру інертним газом. Для поліпшеної звукоізоляції має значення товщина профілю, яка повинна бути не менше 70 мм і містити 3-4 повітряні камери. Їх кількість теж сприятливо вплине на шумоізоляційні властивості. Для їх підвищення краще віддати перевагу шумоізоляційні склопакети, від простих вони відрізняються тим, що мають збільшену дистанційну рамку (алюмінієву пластинку, яка знаходиться всередині склопакета), а у самого скла різна товщина.
  • Особливість скла і фурнітури. Скло можна віддати перевагу енергозберігаючі, тоновані, ламіновані, всі вони забезпечать додатковий захист від холоду. Завершальним етапом вибору металопластикових вікон є фурнітура, яку теж потрібно грамотно підібрати. Для безпеки свого житла можна придбати противовзломную фурнітуру, яка відрізняє від простих ручок міцним каркасом і особливим механізмом, який повністю виключить можливість відкрити вікна з боку вулиці.
  • 1