У чому переваги інтернет-магазинів будматеріалів?

 

Навесні через карантин була припинена практично повністю офлайн-торгівля. В результаті чого покупці стали більш активно купувати товари в інтернет-магазинах.

 

Про збільшення онлайн-продажів можна було судити за величезними чергами біля відділень «Нової пошти», куди й доставлялися покупки в інтернет-магазинах. Але інтернет-магазини отримали не тільки надприбуток, але ще і збільшили залученість у свій сегмент ринку величезної кількості покупців, які до карантину були не готові робити онлайн-покупки.

Все це змушує розглянути переваги онлайн-магазинів перед їхніми побратимами. Розглянемо ці переваги. Якщо говорити більш менш коротко, то переваги таких магазинів полягають в наступному:

  • Вибрати необхідні вам стройматериалы Харьков ви можете як ввечері вдома, затишно розташувавшись в кріслі перед комп'ютером, так і зі свого смартфона під час поїздки на роботу або після роботи. Отже, ви істотно заощадите час при виборі необхідного будматеріалу. Погодьтеся, що оббігати десяток будівельних магазинчиків в пошуках необхідного матеріалу відніме у вас набагато більше часу.
  • Багатий вибір будівельного матеріалу. Не у всіх маленьких містечках є будівельні гіпермаркети, які здатні позмагатися в багатстві вибору та асортименту з інтернет магазином. Тут варто зазначити, що в невеликих містечках єдиною можливістю придбати потрібний матеріал можна лише в інтернет магазині. У невеликих офлайн магазинах можна без проблем придбати лише найбільш ходовий товар.
  • Навігація на сайті виконана просто чудово, що дозволяє легко знайти потрібний матеріал і без будь-якої метушні і поспіху порівняти його характеристики зі схожим матеріалом, що є в наявності в інтернет магазині. В офлайн магазині можна так само спробувати провести порівняльний аналіз, але зробити це буде набагато важче.
  • Якщо в будівельних офлайн магазинах пропозиції продавців проконсультувати вас лише викликають роздратування, то на зазначеному вище сайту ви в будь-який момент можете самі задати питання оператору в чаті, який проконсультує вас досить якісно. Правда, оператори закінчують роботу о 9 вечора.
  • Вартість. У інтернет магазину з великими складами будматеріалів практично у всіх великих містах України ціна буде однозначно нижче, ніж в спеціалізованих офлайн магазинах. Та й завдяки такому достатку складів час доставки будматеріалів істотно скорочується.

Як бачите, в інтернет-магазинів є цілий ряд серйозних переваг, що і сприяє перетіканню покупців в онлайн сектор ринку.

  • 1