Асфальтна крихта: що це?

 

Суміш щебеню і бітуму, яка утворюється в результаті опрацювання дорожнього покриття, термін експлуатації якого закінчився - це і є та сама асфальтна крихта. Матеріал відносять до групи вторсировини, через те, що це вже процес повторної переробки.

 

Переваги асфальтної крихти

Можна виділити список переваг матеріалу, які полягають в наступному:

1. Тривалий термін експлуатації, особливо в порівнянні з щебенем і гравієм. Це забезпечується за рахунок наявності в складі бітуму.

2. Щільна укладка асфальтной крошки на поверхню.

3. За рахунок бітуму стійкість до розмиття дорожнього покриття.

4. Безпечна для транспортних засобів, тому що не відлітає від коліс при русі машин.

5. Доступна ціна.

Сфери застосування асфальтної крихти

Матеріал є популярним і застосовується в багатьох сферах. Асфальтна крихта використовується не тільки при будівництві доріг. Також, можна зустріти при укладанні доріжок, елементів ландшафтного дизайну, облаштування прилеглих до житлового комплексу територій. Природно, що її використовують для ремонту дорожнього покриття.

Процес укладання асфальтної крихти

Для забезпечення практичності і тривалого терміну експлуатації, перед тим, як укладати асфальтні крихту, необхідно провести підготовчі роботи з основою. Іноді потрібно видалити верхній шар старого дорожнього покриття. Для цього застосовується спеціальна техніка. Далі йде етап вирівнювання і рівномірного розподілу асфальтної крихти. Стандартна висота насипаючи - 20 см. За допомогою асфальтоукладача її утрамбовують, і виходить рівне покриття.

Спеціалізовані компанії пропонують придбати у них асфальтну крихту високої якості за прийнятною ціною. Такі компаній здійснюють доставку матеріалу за вказаною адресою. 

  • 1