Інженерна сантехніка: поради щодо вибору

 

Сучасна сантехніка ділиться на два різних види. Перший вид - це пристрої для обслуговування побутових потреб. Другий вид - це інженерна сантехніка, яка призначена для оснащення комунікаційних систем. Саме від якості інженерної сантехніки залежить комфорт мешканців конкретного будинку і квартири.

 

Сьогодні магазин інженерної сантехніки Валтек Украина може запропонувати абсолютно все, потрібно тільки правильно вибрати. Розглянемо, які види інженерної сантехніки сьогодні можна знайти в продажу і як вибирати таку сантехніку при покупці.

Види інженерної сантехніки

Слід сказати, що в розряд інженерної сантехніки потрапляє велика кількість спеціальних пристроїв і систем. Умовно фахівці ділять їх на кілька різновидів. Це можуть бути фітинги, захисна арматура, устаткування для подачі води (насоси). При цьому сьогодні, коли мова заходить про інженерну сантехніку, найчастіше маються на увазі фітинги та труби, бо вони використовуються частіше за інших систем.

Зараз виробники сантехніки і спеціального устаткування випускають кілька видів труб, в тому числі це:

  • Металопластикові системи, вони виробляються з декількох матеріалів, в тому числі поліетилену і алюмінієвої фольги. Плюсом таких систем слід вважати стійкість до перепадів температур.
  • Металеві труби. Головною перевагою таких виробів фахівці вважають хорошу опірність, довговічність і термостійкість. Зараз для виготовлення таких труб використовується мідь, чавун або сталь. Мінусом таких систем є складний монтаж і висока вартість.
  • Полімерні системи. Їх плюсом слід вважати довговічність, простий монтаж і невелику вартість. Такі труби виготовляються зі спеціальних полімерів і широко використовуються в будинках різних типів.

Інженерна сантехніка: поради щодо вибору

Що стосується фітингів, то це спеціальний сполучний елемент, за допомогою якого відбувається монтаж трубопровідної системи і підключення змішувачів. Зараз виробники випускають безліч видів фітингів, вони можуть мати різні розміри, форму і якість. Фітинги, як і труби, можуть бути зроблені з різних матеріалів. Тому покупцеві вкрай важливо вміти правильно підібрати потрібні деталі.

Як вибрати?

При виборі інженерної сантехніки покупець, перш за все, повинен визначитися з матеріалом, з якого вона буде зроблена. Відштовхуючись від цього вибору можна купувати труби, фітинги та інші елементи майбутньої системи подачі води або каналізації.

  • 1