Переваги та особливості автотехніки МАЗ

Бренд МАЗ має всесвітнє визнання і популярність. Його продукція якісна, надійна і комфортна. Регулярно на білоруському виробництві виготовляються вантажівки, причепи та напівпричепи, бортові авто, самоскиди, шасі та інша техніка.

 

Автомобілі шасі МАЗ отримали більш сучасні риси. Використовуються інноваційні технології, які застосовуються при конструюванні та складанні сідельно-зчіпний, ходової систем, кузова та інше. Якщо вас цікавить дана автотехніка, то радимо відвідати официальный сайт маз вже зараз.

Будь-яке вантажне шасі повинно відповідати повною мірою таким критерієм. Воно повинне витримувати навіть негативні та складні умови експлуатації. Авто шасі МАЗ відповідає критерію на 100%. Воно може комплектуватися найрізноманітнішою спецтехнікою. У підсумку на виході можна отримати витривала транспортний засіб з великою продуктивністю, призначене для певних цілей.

Де використовуються шасі вантажівок МАЗ?

Дані транспортні засоби активно застосовуються комунальниками, будівельними фірмами, в пожежних службах. Вони потрібні аграріям і промисловцям через свої численні позитивних якостей. Цей агрегат - базова установка з трансмісією, кабіною і двигуном. На неї встановлюються всілякі механізми, навісні елементи і кузова.

 

Новинка ринку автопрому - модель МАЗ 4381

Зараз на ринку з'явилося цікаве оновлення - це модель МАЗ 4381. Дана вантажівка - середньотоннажний. Максимально можлива маса вантажівки - 12 т.

Відмінність від «зубреняті» у цього авто полягає в більшій вантажопідйомності, що більше, ніж у прототипу на тонну, становить шість тонн. Це стало можливим у даній моделі завдяки удосконаленню конструкції рами і підвіски.

Зараз МАЗ 4381 доступний в різних модифікаціях. Великим попитом користуються вантажні авто з бортовою платформою. Застосовуються сталеві відкидні борти з можливістю установки тентового полога. Однак можуть зустрічатися і борти з сендвіч-панелей.

За типом двигуна моделі бувають P2 або W2. Якщо стоїть позначення P2, то авто має дизель ММЗ Д-245.35Е4 потужністю 177 л. с. Позначення W2 означає 4-циліндровий мотор Cummins 4ISВe4, 185 л. с. В обох випадках передбачається відповідність нормативу Євро-4.

Коробка передач в обох модифікація шестиступенева Fast Gear 6J70T, виробник - КНР.

Сфера застосування МАЗ 4381

Шасі МАЗ 4381 можна використовувати в різноманітних сферах господарювання та промисловості. Популярність і універсальність автомобілів пояснюється їх високою міцністю, хорошою ремонтопридатністю, невеликими витратами на експлуатацію. Ціна на МАЗ 4381 забезпечує білоруської продукції вагома перевага перед західними конкурентами.

Дана модель здатна застосовуватися як на приміських маршрутах, так і для поїздок на великі відстані. Вантажні перевезення - поширений спосіб застосування цих авто.

Наведемо приклад використання модифікації МАЗ 4381N2-540-001. На нього можна монтувати такі надбудови: для будівництва, комунальної сфери, пожежних пристосувань, для паливозаправників, Автоліфти, цистерни для доставки води, техніка для транспортування балонів, евакуатори, автопідйомники, автофургони.

Переваги новинки МАЗ 4381

Додатковими перевагами, крім вище названих, можна назвати оптимізацію в області комплектації. Нова модель оснащена:

  • автономним рідинним підігрівачем;
  • обтічником;
  • захистом від бризок для коліс;
  • спальним місцем, яке є відкидним.

Вбудована кліматична техніка, магнітола, є центральний замок. З інших плюсів техніки варто відзначити доступність придбання запчастин при необхідності, наявність гарантії та сервісного обслуговування, можливість придбання в кредит або лізинг.

  • 1