Креповий папір: особливості застосування

Багато людей стикаються з проблемою, як подарувати той чи інший подарунок. Покласти презент в пакет не завжди презентабельно. Завжди хочеться, щоб не тільки сам подарунок, а й його упаковка була такою, що запам'ятається. В даний час для упакування подарунків існує безліч матеріалів. Так одним з найбільш популярних є креповий папір.

Даний вид пакувального паперу має невелике гофрування. Вона використовується для упаковки подарунків всіляких форм і розмірів. Вона випускається невеликих розмірів у вигляді рулонів або аркушів. Дана папір існує в досить великому розмаїтті кольорів і відтінків. Креповий  папір у великій різноманітності представлено на офіційному сайті компанії «Експрес Упаковка».

Ця компанія займається виготовленням і реалізацією різного гофрованого і крепового паперу. Вона існує вже більше десяти років. За цей час компанія «Експрес Упаковка» зарекомендувала себе як надійний і досить відповідальний виробник, і постачальник подарункового паперу. Продукція даної компанії має досить високу якість і дуже привабливий зовнішній вигляд.

Варто зазначити, що бумага креповая тут представлена ​​у великій кількості кольорів і відтінків. Наявність гофрування у даного типу паперу дозволяє їй розтягуватися. Це особливо актуально при упаковці подарунків складної геометричної форми. При розтягуванні привабливість даного паперу зовсім не губиться. Подарунок, обгорнутий в креповий папір, матиме ще більш красивий зовнішній вигляд.

У компанія «Експрес Упаковка» працюють виключно кваліфіковані та досвідчені фахівці. Виготовлення крепового паперу тут виконується на найсучаснішому і досить ефективному обладнанні. Ціни на даний тип подарункового паперу тут відносно невисокі. У даній компанії вони як правило, нижчі за ринкові. Дана організація також виконує доставку своєї продукції. Компанія «Експрес Упаковка» знаходиться в місті Харків. Однак вона користується значною популярністю на всій території України.

  • 1