Чому варто вибрати рулонні штори?

Від вибору штор в інтер'єрі залежить багато чого. Вони допомагають створити атмосферу в приміщенні і надають віконному отвору більш естетичний вигляд. Але мода не стоїть на місці, тому замість розсувних портьєр варто вибрати рулонні штори. 

 

Конструкція

У рулонних штор існує певна схема установки. Їх полотно фіксують на тонкому валу з одного боку, довжина якого перевищує довжину скла на кілька сантиметрів. До верхньої частини віконні рами кріплять вал, опори і підземний механізм. Під час відкривання полотно намотується на вал і фіксується. Обертаючись в зворотну сторону, штора опускається цілком або частково.

Види рулонних штор

Найбільш поширені два види рулонних штор, які варто розглянути.

Відкритий вал

Конструкція з відкритим валом приваблює своєю простотою і невеликою ціною. Подібну систему прикручують до віконної рами, дозволяючи полотну вільно звисати. В якості додаткової деталі виступає планка. Її кріплять на нижній частині штори, щоб вона щільніше вдавалася до вікна.

Закритий вал

У подібній конструкції обертається вал прикривають за допомогою декоративного кожуха. З боків встановлюють планки для направлення і переміщення полотна. Подібним чином пропадає просвіт між шторою і склом. У системи виходить більш привабливий і охайний зовнішній вигляд, а сонячні промені зовсім не проникають в приміщення. Але в плані монтажу другий варіант складніше і коштує набагато дорожче.

Переваги рулонних штор

У рулонних штор, які представлені на сайті https://www.hitsan.ua/uk/, багато переваг, якщо порівнювати їх із звичайними:

  • Універсальність. Рулонні штори підійдуть для будь-якого приміщення, будь то спальня або кухня. Вони доречно виглядатимуть в заміському будинку або офісі.
  • Компактність. Штори ніяк не впливають на підвіконня, тому предмети інтер'єру можна встановлювати впритул. Даний фактор дуже важливий для кухонь, у яких зазвичай не велика площа.
  • Захист від сонця. Матеріал надійно захищає приміщення від сонячних променів за рахунок спеціальних добавок. Нерідко ультрафіолет погано впливає, тому дана особливість важлива.
  • Простота установки. Монтаж не складе особливих труднощів. При бажанні штори можна прикріпити ні до віконної рами, а до стіни або стелі.
  • Практичність. Штори невибагливі в догляді, тому кожна господиня зможе зекономити дорогоцінний час.
  • 1