Переваги наливної підлоги для автосервісу

 

Підлоги для автосервісу або техцентру слід облаштовувати з особливим підходом. Це пов'язано з екстремальними умовами експлуатації.

Підлога в автосервісі піддається величезному навантаженню, вона повинна гідно справлятися з ударом предметів, вагою встановленого в приміщенні обладнання. Крім того, покриття повинне протистояти негативним впливам, що надаються хімічними речовинами - маслами, розчинниками або кислотами.

Вимоги до підлоги автомайстерні

Полімерне покриття для автосервісу, аналогічно будь-яким іншим промисловим приміщенням, має відповідати певним стандартам, що залежать від специфіки виробництва:

  • Міцність. Необхідно подбати про стійкість статі до впливу будь-яких ударів і інших механічних навантажень;
  • Тривалість терміну експлуатації і відсутність необхідності в регулярних ремонтах;
  • Наявність високого показника опірності до впливу хімікатів;

Наливне покриття підлоги для автосервісу необхідно монтувати без будь-яких швів. Це одна з обов'язкових вимог, так як в швах може скупчуватися багато бруду. Цим і зумовлена ​​популярність наливних підлог в автомайстерень, гаражах і автомийках.

Варто зазначити, що полімерний пол для сто повинен володіти простотою монтажу, відповідати вимогам, що забезпечують пожежну безпеку. Це повинен бути доступний варіант за вартістю, який одночасно повинен справлятися з вагою встановленого в техцентрі обладнання та кількох авто.

Чому замовники вибирають наливну підлогу для СТО?

Серед основних переваг використання полімеру згадаємо про:

  • Високих показниках вологостійкості;
  • Надійності при значних механічних навантаженнях;
  • Стійкості настилу до автохімії: масел, бензинів і іншим складам;
  • Простоті у догляді.
  • Відсутності утворення статичної електрики.

Пристрій підлогового покриття для автомобільних сервісів може здійснюватися з використанням різних технологій, що визначаються залежно від технічного завдання.

Нерідко застосовують армовану бетонну стяжку з топінгованним верхнім покриттям. Бетонна підлога для автосервісу зміцнюється завдяки застосуванню корундових складів. Якість бетонованих підлог знаходиться в ідеальному співвідношенні з їх вартістю.

Високою популярністю користуються бетоновані підлоги в поєднанні з полімерним покриттям. Вони є практичним варіантом для організації роботи будь-якої авторемонтної компанії. Вартість подібних покриттів підвищується, але це виправдано завдяки істотному поліпшенню властивостей. Правда, такі покриття не відповідають громіздкому обладнання.

Найбільшим попитом користується полімерний епоксидний підлогу для автосервісу, що володіє підвищеною вологостійкістю, довговічністю, чудовою міцністю. Особливо відзначимо підвищену стійкість до впливу механічних і хімічних навантажень. Період експлуатації мінімум 15 років.

Підлоги на основі поліуретану мають антиковзаючу поверхню, відрізняються міцністю, довговічністю і повністю виправдовують засоби, витрачені на них.

Монтаж підлоги для автосервісу

При облаштуванні підлог слід керуватися обраної технологією. Епоксидне покриття для автосервісу, ціна якого знаходиться в оптимальному співвідношенні з експлуатаційними характеристиками, встановлюють на основі бетону. Нанесення рідких складів, підготовлених відповідно до інструкцій виробника, здійснюється після підготовки бетонної стяжки і залишається до остаточного затвердіння.

Монтаж бетонного покриття з топінгом відрізняється технологією нанесення. Топінг поставляється у вигляді сухої суміші. Матеріал розсипають на поверхні трохи затверділого шару стяжки, після чого зміцнюючу суміш втирають в нього, що призводить до зміни фізико-хімічного властивостей верхнього шару, істотно зміцнюючи його.

Догляд за наливними покриттями

Ніяких проблем з доглядом за наливними покриттями не виникає. Слід завчасно подбати про пристрій підлог, забетонувати до початку експлуатації, і використовувати для захисту спеціальну плівку. Споживачеві знадобиться проводити регулярну і щорічну генеральну чистку, для відновлення захисного шару. Дану роботу можна доручити професіоналам. 

  • 1