Переваги об'ємних літер

Найефективніший носій рекламної або будь-якого іншого роду інформації - це текст. Але потенційного споживача дуже складно залучити звичайними написами, особливо якщо мова йде про написи в зовнішній рекламі: люди, що йдуть по вулиці і поспішають у своїх справах, не будуть витрачати час на прочитання довгого і одноманітного тексту.

 

Інша справа, якщо сам напис виконана таким чином, що не звернути на неї увагу неможливо. Але як же цього добитися?

Спосіб реклами, що з'єднує в собі інформативність і яскраве оформлення, представляють собою об'ємні букви. Використовуються вони повсюдно, як на фасадах будівель, так і всередині приміщень, адже завдяки своєму дивовижному різноманітності вони вдало і просто впишуться в будь-який інтер'єр.

Переваги об'ємних літер

Навіть на тлі великого асортименту різних рекламних носіїв об'ємні букви мають незаперечні переваги і максимально ефективно виконують свої функції:

  1. Завдяки тому, що кожна буква - це окремий елемент, їх легко можна встановити на будь-якій висоті, адже операція по їх монтажу не буде ускладнюватися великою вагою конструкції;
  2. Вони можуть гармонійно вписатися в будь-який навколишній пейзаж, так як технологія їх виробництва дозволяє створити букви абсолютно будь-якої форми і розміру;
  3. Об'ємні букви можуть бути різної товщини, розмірів. Об'ємні букви можна використовувати як вивіску, літери можна використовувати на фотосесії.
  4. Вибираючи потрібну висоту, на якій будуть розташовуватися літери і їх габарити, Ви забезпечуєте потрібний огляд з різних ракурсів, а також з різних точок віддаленості;
  5. Такий рекламні елемент завжди привертає увагу, незалежно від стилю виконання - Вам гарантовано, що текст буде помічений і прочитаний.

Різні конструкції об'ємних літер

Виробляються об'ємні букви з найрізноманітніших матеріалів: металу і пластика, композиту і скла, а також інших - замовник може сам вибрати відповідний матеріал на сайте printfactory.com.ua або проконсультуватися з майстрами, які підберуть йому найкращий варіант відповідно до його вимог.

За зовнішнім виглядом об'ємні букви також діляться на кілька груп:

  • Букви без підсвічування. До цієї групи належать всі літерні елементи, які не підсвічуються. Як правило, їх використовують в приміщеннях, там, де немає потреби залучати до них увагу в темний час доби.
  • Букви з відкритим неоном. Відмінний вибір для зовнішньої реклами в силу того, що неон відрізняється високою яскравістю, а також великою кількістю забарвлень - така об'ємна напис обов'язково приверне до себе увагу оточуючих. Єдиний мінус - досить висока вартість виробництва.
  • Букви з внутрішньою підсвіткою. В даному випадку підсвічування розташовується всередині самих буквених елементів. Для виготовлення таких об'ємних літер використовують різні типи ламп - світлодіодні, люмінесцентні, а також неонові. Плюси таких написів в тому, що вони відрізняються відносно невеликою вагою елементів, різноманітністю зовнішнього вигляду і виконання, а також тим, що розташована всередині підсвічування не піддається негативному впливу зовнішнього середовища і, отже, служать довше.
  • 1